KVĚTOVÝ MED 950g

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Toto balení medu je již vyprodané. Až nám včelky nanosí med letošní, zase si jej budete moci objednat.

Náš květový med voní a chutná po všem, co kvete na loukách a v lesích na Křivoklátsku, mimo jiné akáty, lípy, trnky, ovocné stromy a dokonce i levandule, která roste na stráni hned vedle včelínů. Hmotnost 950 g.

 

 

Dostupnost Momentálně nedostupné
209 Kč
Kód produktu 01
Značka NEZAMED
Kategorie Medy
 

Náš květový med voní a chutná po všem, co kvete na loukách a v lesích na Křivoklátsku, mimo jiné i akáty, lípy, trnky, ovocné stromy a dokonce i levandule, která roste na stráni hned vedle včelínů. Květový med obsahuje více glukózy a pylu, a proto rychleji krystalizuje. Krystalizace je přirozenou vlastností medu a jednou ze známek jeho kvality. Do původního tekutého stavu lze med uvést pozvolným zahříváním ve vodní lázni do 45 stupňů Celsia.

Při přepravě Českou poštou nebo DPD zasíláme med ve speciálních přepravních polystyrenových boxech garantujících nerozbití sklenic. Boxy jsou na 3 sklenice. Objednávky proto prosíme na 3,6,12 ks atd. Můžete nakombinovat různé druhy. Při osobním odběru dodáme jakékoliv množství. 

Hmotnost 0.95 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.