MEDOVICOVÝ MED 950g

 
Efekt lupa
 

Všechny naše zásoby medovicového medu jsou momentálně vyprodány. Koncem července se chystáme vytáčet, takže pokud nám naše včelky i letos medovicový med nanosí, dáme vám vědět. Sledujte naše stránky. Hmotnost 950 g.

Dostupnost Momentálně nedostupné
219 Kč
Kód produktu 03
Značka NEZAMED
Kategorie Medy
 

Medovicový (někdy také nazývaný lesní) med včely vytvářejí z medovice, kterou sbírají na lesních porostech a stromech. Medovicový med z Křivoklátska se vyznačuje plou hutnou chutí a kořenitou vůní. Obsahuje poměrně vysoké množství minerálů a fruktózy a je oblíbený zejména proto, že krystalizuje velmi pomalu a za delší dobu. Krystalizace je přirozenou vlastností medu a jednou ze známek jeho kvality. Do původního tekutého stavu lze med uvést pozvolným zahříváním ve vodní lázni do 45 stupňů Celsia.

Při přepravě Českou poštou nebo DPD zasíláme med ve speciálních přepravních polystyrenových boxech garantujících nerozbití sklenic. Boxy jsou na 3 sklenice. Objednávky proto prosíme na 3,6,12 ks atd. Můžete nakombinovat různé druhy. Při osobním odběru dodáme jakékoliv množství.

Hmotnost 0.95 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.