MEDOVICOVÝ MED 950g

Neohodnoceno
 
Efekt lupa
 

Náš medovicový med je již vyprodaný. Až nám včelky nanosí med letošní, zase si jej budete moci objednat.

Medovicový (někdy také nazývaný lesní) med včely vytvářejí z medovice, kterou sbírají na lesních porostech a stromech. Hmotnost 950g.

Tento náš med získal nejvyšší ocenění - Platinovou lžičku v soutěži "Lžička medu" vyhlášené Výzkumným ústavem včelařským.  Cílem této soutěže je vyzdvihnout nejchutnější medy českých a moravských včelařů a nabídnout je náročným zájemcům. Více se dozvíte v části Certifikáty. 

Dostupnost Momentálně nedostupné
229 Kč
Kód produktu 03
Značka NEZAMED
Kategorie Medy
 

Medovicový (někdy také nazývaný lesní) med včely vytvářejí z medovice, kterou sbírají na lesních porostech a stromech. Medovicový med z Křivoklátska se vyznačuje plnou hutnou chutí a kořenitou vůní. Obsahuje poměrně vysoké množství minerálů a fruktózy a je oblíbený zejména proto, že krystalizuje velmi pomalu a za delší dobu. Krystalizace je přirozenou vlastností medu a jednou ze známek jeho kvality. Do původního tekutého stavu lze med uvést pozvolným zahříváním ve vodní lázni do 45 stupňů Celsia.

Při přepravě Českou poštou nebo DPD zasíláme med ve speciálních přepravních polystyrenových boxech garantujících nerozbití sklenic. Boxy jsou na 3 sklenice. Objednávky proto prosíme na 3,6,12 ks atd. Můžete nakombinovat různé druhy. Při osobním odběru dodáme jakékoliv množství.

Hmotnost 0.95 kg
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.